Gres techniczny

Płytka gresowa

Gres techniczny

Gres techniczny KWADRO z kolekcji Kalifornia  wymiary 30x30cm. 
Doskonale sprawdzi się zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków.

Płytka gresowa stopnica

Płytka gresowa stopnica

Wysokie właściwości wytrzymałościowe powodują, że może być stosowany w miejscach o bardzo dużym natężeniu ruchu. 

Płytka podłogowa gres

Płytka podłogowa gres

Płytka podłogowa gres Bayona  45X45 to kolekcja hiszpańskich płytek podłogowych która idealnie pasuje zarówno do kuchni, jak i łazienki. 

Gres techniczny

Wysokiej jakości materiał budowlany, którym jest gres techniczny, może być użyty do wykończenia podłoży znajdujących się w domach, mieszkaniach lub w pomieszczeniach firmowych. To produkt odporny na uszkodzenia mechaniczne. 

Estetycznie wyglądająca i łatwa do utrzymania w czystości płytka podłogowa gresowa to materiał budowlany, który jest często wykorzystywany do wykańczania pomieszczeń, znajdujących się w domach, mieszkaniach lub budynkach firmowych oraz komercyjnych. Rekomendowany przez nasz sklep internetowy gres techniczny to materiał budowlany, spełniający wszystkie wymagane normy. Produkt ten powstał w hiszpańskiej firmie, specjalizującej się w wytwarzaniu najnowocześniejszych w Europie materiałów budowlanych, dedykowanych bardzo wymagającym klientom. Proponowany przez nas gres techniczny to kolekcja płytek podłogowych, idealnie pasujących do łazienek, kuchni, holu, przedpokojów, korytarzy, a także pomieszczeń kuchennych. Polecane przez nas gres techniczny wyróżnia się przede wszystkim zróżnicowaną gamą kolorystyczną. Pozwala to na wybór barwy, dopasowanej do aranżacji danego pomieszczenia. Wysokiej klasy gres techniczny to materiał budowlany, który jest bardzo łatwy do obróbki. Płytki mogą być przycinane na dowolnie wybrany kształt i rozmiar, co umożliwia idealne ich dopasowanie do konkretnej powierzchni. Oryginalnie prezentująca się płytka podłogowa gresowa to doskonałe rozwiązanie dla osób, którym zależy na wykończeniu podłoży przy pomocy materiałów bardzo solidnych, elegancko wyglądających i skutecznie zabezpieczonych przed działaniem wilgoci oraz innych niekorzystnych czynników zewnętrznych. 

Gres techniczny o różnym wykończeniu

Stosowana od wielu lat płytka podłogowa gresowa może być używana do wykładania nią podłogi, niezależnie od metrażu danego pomieszczenia. Produkt ten może imitować naturalny kamień w postaci piaskowca, marmuru, granitu, łupka kamiennego, płytek wapiennych, kwarcytu bądź trawertynu. To bardzo popularne, a jednocześnie efektownie prezentujące się materiały, wykorzystywane w nowoczesnym i tradycyjnym budownictwie. Rekomendowana przez nasz sklep internetowy płytka podłogowa gresowa może do złudzenia przypominać granit bądź marmur. Dzięki temu może być elementem dekoracyjnym wnętrza budynków, który świetnie komponuje się z estetyką glamour lub nowoczesną. Polecana przez nas płytka podłogowa gresowa może imitować także łupek kamienny. To materiał budowlany, dostępny w dwóch wariantach – o wykończeniu matowym i błyszczącym. Wyróżnia się on oryginalną fakturą, przypominającą swoim wyglądem naturalnie powstałe złupkowacenia, gwarantujące interesujący efekt wizualny. Proponowana przez nas płytka podłogowa gresowa to materiał budowlany, który ze względu na swoją podwyższoną trwałość, doskonale sprawdza się jako warstwa ochronna i izolacyjna. Produkt ten może znajdować się w pomieszczeniach z zainstalowanym ogrzewaniem podłogowym, a także we wnętrzach wyposażonych w kominek, również ten z otwartym źródłem ognia i niezabezpieczonym przy pomocy szyby paleniskiem. Dostępny w naszym sklepie internetowym gres techniczny to materiał budowlany, który jest bardzo łatwy do kładzenia. Produkt ten może być przytwierdzany do podłoży przy pomocy specjalnie dobranych preparatów. Znajdują się one w naszym asortymencie, w bardzo przystępnej cenie i w opakowaniach o różnej pojemności. 

Dlaczego warto kłaść na podłoża płytki gres techniczny?

Osoby planujące efektowne wykończenie swoich pomieszczeń domowych, firmowych lub mieszkalnych, mogą wykorzystać do tego celu płytki gres techniczny. To materiał budowlany, który może być kładziony także na schody, stopnie lub parapety. Produkt ten wyróżnia się dużą odpornością na negatywne działanie wielu czynników zewnętrznych w postaci podwyższonej temperatury powietrza, dużego zawilgocenia lub też intensywnego napromieniowania. Z uwagi na to, z dużym powodzeniem można kłaść go na podłogi, znajdujące się w mocno nasłonecznionych pomieszczeniach. Właściciele wnętrz mieszkalnych lub firmowych, którym zależy na stworzeniu mozaiki na posiadanych przez siebie podłożach, powinni poznać ofertę naszego sklepu internetowego. Znajdują się w niej płytki gres techniczny w różnych odcieniach jednego kolor. Pozwala to na ich położenie w taki sposób, aby można było uzyskać bardzo modny od wielu sezonów efekt cieniowania, a także przejścia kolorystycznego od najjaśniejszego do najciemniejszego odcienia danej barwy. W naszym sklepie internetowym oferujemy płytki gres techniczny, które posiadają idealnie gładką powierzchnię. Pozwala to na łatwe utrzymanie ich w czystości. To materiały budowlane, które sprawdzą się jako wykończenie podłóg w miejscach o bardzo dużym natężeniu ruchu, co powoduje szybkie zabrudzenie podłoża i przymus jego częstego mycia przy pomocy detergentów. Proponowane przez nas płytki gres techniczny są objęte gwarancją ich producenta. To wyroby posiadające wszystkie, wymagane przez Unię Europejską atesty i certyfikaty, co potwierdza bezpieczeństwo ich stosowania. 

Sposobem na estetyczne wykończenie podłóg w domach, mieszkaniach lub pomieszczeniach biurowych, jest gres techniczny. Jest to materiał budowlany o wysokich walorach dekoracyjnych i użytkowych.