Narzędzia glazurnicze

Zestaw wierteł z węglika

Zestaw wierteł z węglika 

Wiertła z węglika wolframu stanowią najprostszy i najbardziej ekonomiczny wybór do wiercenia otworów w płytkach. Zestaw wierteł z węglika wolframu składa się z: głowicy z wiertłem centrującym, wierteł. 

Przecinarka do glazury

Przecinarka do glazury

Przecinarka Diamant DU-200 EVO Rubi z ruchomą głowica jest przeznaczona do cięcia wzdłużnego oraz ukosowego płytek ceramicznych. Sprawdzi się przy remontach i lekkich pracach wykończeniowych.

Przecinarka ręczna do płytek

Przecinarka ręczna do płytek

Najnowszy model przecinarki ręcznej Rubi HIT- 1200 N to wytrzymałe i precyzyjne narzędzie przeznaczone do najbardziej wymagających prac z płytkami ceramicznymi dużego formatu.

Narzędzia dla glazurnika

Narzędzia dla glazurnika to nowoczesne akcesoria, umożliwiające wykonywanie prac w różnych pomieszczeniach. To produkty najlepszych firm z Polski i Europy. 

Solidnie wykonane i odporne na uszkodzenia mechaniczne narzędzia dla glazurnika, wyróżniają się nowoczesną konstrukcją. Wpływa ona na łatwość i komfort posługiwania się tymi produktami, niezależnie od umiejętności oraz doświadczenia użytkownika. Rekomendowane przez nasz sklep internetowy narzędzia dla glazurnika, mogą być używane przez domowych majsterkowiczów, którzy samodzielnie wykonują remonty i prace budowlane w zaciszu swojego mieszkania bądź domu. Polecane przez nas produkty przydadzą się także profesjonalistom, którzy w swojej codziennej pracy podejmują się trudnych i czasochłonnych zleceń, dotyczących wykonywania różnego typu prac glazurniczych w pomieszczeniach. W asortymencie naszego sklepu internetowego znajdują się narzędzia dla glazurnika w postaci systemów do poziomowania płytek. Są to niewielkie akcesoria, które można przechowywać nawet w kieszeni. Oferujemy kliny i klipsy, zapakowane w solidnie wykonane wiaderko. Zastosowanie tych produktów umożliwia idealne wypoziomowanie płytek. Proponowane przez nas klipsy można dopasować do rozmiaru kładzione glazury. Polecamy akcesoria dedykowane płytkom o rozmiarze 30 cm na 30 cm, jak i tym o bardzo dużej powierzchni np. 120 cm na 60 cm. Posługiwanie się rekomendowanymi przez nas produktami jest bardzo łatwe. To narzędzia glazurnicze, które nie zmieniają swoich właściwości pod wpływem wysokiej temperatury powietrza czy wilgoci. 

Narzędzia dla glazurnika i domowego majsterkowicza

W naszej ofercie znaleźć można także narzędzia dla glazurnika w postaci funkcjonalnych pojemników do przygotowywania zapraw klejowych lub innych mieszanek. To bardzo łatwe do czyszczenia miski o prostokątnym kształcie i różnej pojemności do wyboru. Produkty te wykonano z bardzo wytrzymałego tworzywa sztucznego, co podwyższa ich odporność na uszkodzenia mechaniczne, mogące powstać w trakcie upadku ze znacznej wysokości. Rekomendowana przez nas kastra budowlana prostokątna jest przeznaczona do mieszania i transportu, zarówno zapraw suchych, jak i mokrych. To narzędzia dla glazurnika umożliwiające przygotowanie optymalnej ilości mieszanki, przeznaczonej do nakładania na oczyszczone powierzchnie ścian. Proponowane przez nas kastry budowlane o prostokątnym kształcie mogą być wyposażone w odpowiednio wyprofilowane, głębokie uchwyty, znajdujące się na obwodzie tych pojemników. Ułatwia one szybkie i bezpieczne przenoszenie tych akcesoriów w dowolnie wybrane miejsce, bez ryzyka ich upuszczenia. Ma to ogromne znaczenie szczególnie, gdy glazurnik jest zmuszony pokonywać schody lub też poruszać się po budynku o bardzo dużym metrażu. Rekomendowane przez nasz sklep internetowy kasty nie zmieniają swoich pierwotnych właściwości pod wpływem działania związków chemicznych, obecnych w mieszankach glazurniczych. To produkty posiadające wszystkie wymagane atesty i certyfikaty jakości, co potwierdza ich trwałość, a także zachowanie estetycznego wyglądu przez bardzo długi czas. W asortymencie naszego sklepu internetowego znajdują się także narzędzia dla glazurnika, które mogą przydać się w trakcie zdzierania bądź też usuwania nadmiaru kleju. 

Jakie zalety mają narzędzia glazurnicze najlepszych marek? 

Osoby, które są zainteresowane proponowanymi przez nas wyrobami, jakimi są narzędzia glazurnicze, mogą zamówić za pośrednictwem naszej strony internetowej, również wiadra glazurnicze z rolką. To produkty o bardzo dużej pojemności, które są wyposażone w specjalnie dobrane akcesoria, takie jak funkcjonalna rolka. To wyroby ułatwiające mieszanie zapraw klejowych o wysokiej elastyczności, a także mieszanek klejących, bez względu na ich konsystencję. Proponowane wiadra glazurnicze z rolką mogą być myte pod bieżącą wodą z zastosowaniem odpowiednio dobranych detergentów. Wyroby te nie zmieniają swoich pierwotnych właściwości, w tym kształtu lub koloru, nawet po wielu latach eksploatacji. To nowoczesne narzędzia dla glazurnika, które przydadzą się, zarówno osobom początkującym, jak i bardzo doświadczonym. Produkty te, przy upadku z niewielkiej wysokości bądź też uderzeniu o podłoże, nie ulegają pękaniu czy też rozwarstwieniu. Dzięki temu zachowują one swój estetyczny wygląd i przydatność przez długi czas. W asortymencie naszego sklepu internetowego znajdują się także narzędzia glazurnicze w postaci wyciskaczy pistoletowych do mas. To produkty posiadające specjalnie zaprojektowaną konstrukcję w kształcie tuby. Umożliwiają one precyzyjną aplikację mas glazurniczych w dowolnie wybrane miejsce, również w niewielką przestrzeń pomiędzy poszczególnymi płytkami. To narzędzia dla glazurnika, które spełniają restrykcyjne normy Unii Europejskiej, dotyczące produktów budowlanych i sprzętu remontowego. 

Wysokiej klasy narzędzia dla glazurnika to produkty, które przydadzą się w trakcie wykonywanych przez niego zadań. Umożliwiają one między innymi łatwe nakładanie mas klejących czy też rozrabianie ich, bez ryzyka zabrudzenia podłoża.