Płytki klinkierowe

Mineralny klinkier Elastolith

Mineralny klinkier Elastolith

Płytki ELASTOLITH są w pełni mrozoodporne oraz paro-przepuszczalne. System jest odporny na powstawanie tak zwanych wykwitów na ścianie, a nasiąkliwość w granicach tylko 3% pozwala nam je czyścić.

Cegła elastyczna płytka

Cegła elastyczna płytka 

Sysdekor to produkt dekoracyjny do zastosowań zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynków. Można z niego tworzyć  ściany dekoracyjne w pomieszczeniach mieszkalnych czy użytkowych

Deska dekoracyjna

Deska dekoracyjna

Nowoczesny materiał wykończeniowy w formie elastycznej deski do dekoracji ścian zewnętrznych i zewnętrznych. Odporny na zmienne temperatury i zmiany wilgotności powietrza, wodoodporny.

Płytki klinkierowe

Dobrej jakości płytki klinkierowe to nowoczesne materiały wykończeniowe. Z uwagi na to, że mają one podwyższoną odporność na działanie czynników atmosferycznych i uszkodzenia mechaniczne, można kłaść je na zewnątrz budynków. To efektowna dekoracja elewacji domu bądź też elementów małej architektury ogrodowej. 

Płytki klinkierowe, dostępne w naszej ofercie sklepowej, w różnych rozmiarach, kolorach i wzorach, są trwałym i estetycznym materiałem wykończeniowym. Produkty te mogą być wykorzystywane do wykonywania trwałej i efektownie prezentującej się elewacji budynków, zarówno tych bardzo nowoczesnych, jak i tradycyjnych. Rekomendowane przez nas płytki klinkierowe będą również doskonałą ozdobą ogrodu i elementów małej architektury, znajdujących się na przydomowej posesji. Wyroby te zostały wzmocnione przy pomocy odpowiednio dobranych związków chemicznych. Rekomendowane przez nas materiały wykończeniowe, które można zamówić z naszej strony internetowej w różnych rozmiarach do wyboru, doskonale sprawdzą się jako wykończenie ścian, również wewnątrz budynków. Idealnie nadają się one również  do dekoracji korytarzy, korytarzy, holów, przedpokojów, salonów i sypialni. Nowoczesne płytki klinkierowe z naszej oferty są proponowane także w wielu kolorach, w formie wyrobów imitujących kamień naturalny. Teksturowane płytki klinkierowe, które można łatwo zamówić za pośrednictwem naszej strony internetowej, są odporne na działanie słońca, wilgoci i mrozu. Dzięki temu wyroby te nie blakną, nie ciemnieją ani nie pękają pod wpływem nagłych zmian temperatury. Pragniemy nadmienić, że w naszym sklepie, dostępny jest również klinkier mineralny, rzetelnie przetestowany przez dekoratorów wnętrz, majsterkowiczów, wykonawców i architektów. Jest to elegancki materiał wykończeniowy, wykonany z najwyższej jakości składników. 

Płytki klinkierowe – nowoczesne materiały wykończeniowe

W naszej ofercie znajdują się również wysokiej jakości płytki elewacyjne. Są one funkcjonalnymi, łatwymi w montażu i estetycznymi materiałami wykończeniowymi, wykonanymi wyłącznie z certyfikowanych składników. Trwałe  płytki elewacyjne umożliwiają sprawne, efektowne i estetyczne wykończenie określonej powierzchni, bez względu na jej metraż. Polecane przez nas płytki elewacyjne mogą imitować naturalne drewno, ponieważ niektóre z naszych wyrobów posiadają piękne usłojenie i widoczne na ich powierzchni sęki. Dzikie temu do złudzenia mogą przypominać one lite deski drewniane. Rekomendowane przez nas płytki elewacyjne można kłaść pod dowolnym kątem. Jest to doskonały sposób na udekorowanie elewacji bez konieczności inwestowania sporych pieniędzy czy korzystania ze specjalistycznego sprzętu, potrzebnego do montażu wybranych modeli płytek elewacyjnych. Szeroka gama oferowanych przez nas kolorów tych wyrobów, pozwala na ich dopasowanie do estetyki konkretnego budynku lub też posiadanej stolarki okiennej. Prezentowane przez nas płytki elewacyjne to materiał budowlany, który może być także okładziną niewielkich budynków, znajdujących się na danej posesji czy w ogrodzie. To materiał, który sprawdza się również w estetycznym wykończeniu kominów.  

Elewacyjna deska dekoracyjna – wysokiej jakości materiał wykończeniowy 

Sprawdzoną metodą na efektowne wykończenie pomieszczeń, znajdujących się wewnątrz i na zewnątrz budynków, jest również znajdująca się w naszej stałej ofercie, elewacyjna deska dekoracyjna. Produkt ten to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich osób, którym zależy na osiągnięciu świetnych rezultatów, bez potrzeby inwestowania ogromnych nakładów finansowych. Rekomendowana przez nas elewacyjna deska dekoracyjna może być dopasowana do metrażu i kubatury każdego pomieszczenia, jak i powierzchni wybranej elewacji. To materiał budowalny, który doskonale sprawdzi się jako wykończenie ścian, znajdujących się na zewnątrz danego budynku. Polecana przez nas, elewacyjna deska dekoracyjna, jest dostępna w wielu wariantach kolorystycznych i wzorach do wyboru, co umożliwia perfekcyjne wkomponowanie jej w każde wnętrze. Wyrób ten może do złudzenia przypominać cegłę klinkierową lub też kamień naturalny, w tym piaskowiec, łupek kamienny czy marmur. Wybrana elewacyjna deska dekoracyjna, którą można wygodnie zamówić z naszego sklepu internetowego, może być przycinana na dowolnie wybrany kształt i rozmiar. W przeciwieństwie do tradycyjnie stosowanych materiałów budowlanych i wykończeniowych w postaci cegieł klinkierowych, nie ma potrzeby używania do jej kładzenia wielu specjalistycznych narzędzi. Produkt ten może być kładziony na powierzchnię ścian przy pomocy odpowiednio dobranych klejów i zapraw. Wyroby te są dostępne w naszej stałej ofercie, w bardzo przystępnych cenach i w opakowaniach o rożnej pojemności. Elewacyjna deska dekoracyjna z naszego asortymentu, może być układana na powierzchniach pionowych, pod wieloma kątami. Istnieje również możliwość wykonania z jej udziałem, wielu bardzo oryginalnych mozaik, będących połączeniem tego rodzaju produktów o kontrastujących lub współgrających ze sobą barwach. 

Nowoczesne płytki klinkierowe to świetny pomysł na efektowne wykończenie elewacji lub ścian znajdujących się wewnątrz budynków. To materiał budowlany łatwy do obróbki i bardzo odporny na działanie czynników zewnętrznych.