Płytki podłogowe

Płytka podłogowa mrozoodporna

Płytka podłogowa mrozoodporna

Płytka podłogowa mrozoodporna Nature Wenge struktura drewna, wym. 30×60. 

Płytka podłogowa

Płytka podłogowa

Płytka klinkierowa podłogowa mrozoodporna PELLE , producent Tarona 30×30.  

Płytka podłogowa Damasco

Płytka podłogowa 

Nowoczesny i delikatny design na płytce nie widoczny gołym okiem będzie ozdabiał Państwa wnętrze przez wiele lat.

Płytki podłogowe

Nowoczesne płytki podłogowe służą do wykładania nimi podłóg w domach, mieszkaniach i pomieszczeniach firmowych. To produkty znanych marek, co stanowi potwierdzenie ich wysokiej jakości, jak również estetycznego wyglądu przez bardzo długi czas. 

Dostępne w różnych wersjach kolorystycznych do wyboru płytki podłogowe to materiał budowlany, przeznaczony do kładzenia na podłożach znajdujących się w domach, w mieszkaniach, a także w pomieszczeniach firmowych. Produkty te znajdują się w naszym sklepie internetowym, w bardzo atrakcyjnej cenie. To wyroby znanych i cenionych firm, które zdobyły renomę, zarówno na rynku polskim, jak i zagranicznym. Rekomendowane przez nasz sklep internetowy płytki podłogowe mogą imitować między innymi kamień naturalny, jak również lite drewno. Produkty te są dostępne w różnych wersjach wykończeniowych. Posiadamy zróżnicowaną ofertę płytek podłogowych w wersji matowej, połyskującej, a nawet brokatowej. To wspaniałe elementy wykończeniowe, które mogą znaleźć się także w pomieszczeniach komercyjnych w postaci lokali gastronomicznych, salonów fryzjerskich i gabinetów urody, medycyny estetycznej, a także w sklepach znajdujących się w centrach handlowych. Wysokiej klasy płytki podłogowe z naszego asortymentu to produkty, które można poddawać dowolnie wybranej obróbce w postaci przycinania ich na pożądany rozmiar. Te materiały budowlane mogą być bez problemu przechowywane na placach budów lub też innych otwartych terenach, ponieważ są one skutecznie zabezpieczone przed działaniem promieniowania słonecznego, wilgoci i innych negatywnych czynników zewnętrznych. 

Płytki podłogowe w różnych wersjach kolorystycznych do wyboru 

W naszej ofercie znajdują się wysokiej klasy płytki podłogowe drewnopodobne. Są to wyroby tworzone przez najlepsze firmy, specjalizujące się w produkcji oryginalnych, atestowanych, certyfikowanych i łatwych w pielęgnacji materiałów wykończeniowych. Polecane przez nas płytki podłogowe drewnopodobne, do złudzenia przypominają lite deski drewniane. Z uwagi na to, produkty te są doskonałym zamiennikiem tradycyjnych paneli podłogowych, jak również parkietu czy wspomnianych desek. Płytki podłogowe drewnopodobne mogą znaleźć się w miejscach o bardzo dużym lub też średnim natężeniu ruchu. Z uwagi na swoje bardzo wysokie walory wizualne, produkty te świetnie sprawdzą się jako wykończenie podłóg w gabinetach do pracy lub też luksusowych kancelariach, poczekalniach czy w pomieszczeniach firmowych, w których na co dzień przyjmuje się kluczowych partnerów biznesowych bądź też bardzo ważnych kontrahentów. Polecane przez nasz sklep internetowy płytki podłogowe drewnopodobne przypominają swoim wyglądem lite deski drewniane, jednakże w przeciwieństwie do wspomnianego materiału, są one dużo łatwiejsze w pielęgnacji, nie wymagają konserwacji i zabezpieczenia przy pomocy cyklinowania lub też innych działań z zastosowaniem preparatów chemicznych. Płytki podłogowe drewnopodobne nie tracą swojego estetycznego wyglądu, nawet po wielu latach intensywnej eksploatacji. Produkty te można myć, nawet codziennie, przy użyciu bieżącej wody, jak również odpowiednio dobranych detergentów. 

Oryginalne kafelki podłogowe najlepszych marek

Osoby, które aranżując swoje domy, mieszkania lub pomieszczenia firmowe, poszukują wysokiej klasy materiałów budowlanych, posiadających wszystkie wymagane atesty i certyfikaty jakości. Posiadamy w niej między innymi doskonałe kafelki podłogowe. Proponujemy produkty tego rodzaju, które mogą znaleźć się w aneksach kuchennych, pomieszczeniach kuchennych, łazienkach, przedpokojach, korytarzach, a także w innych wnętrzach, w których wymagane jest położenie na podłodze materiałów odpornych na uszkodzenia mechaniczne. Rekomendowane przez nas kafelki podłogowe są dostępne w różnych rozmiarach i wersjach kolorystycznych do wyboru. Umożliwia to ich dopasowanie do stylistyki danego pomieszczenia, jak również jego metrażu. Proponowany przez nas gres podłogowy to materiał budowlany, który nie nastręcza żadnych trudności w jego kładzeniu, na specjalnie przygotowane do tego celu podłoże. W naszym sklepie internetowym znajdują się nowoczesne preparaty i związki chemiczne, umożliwiające trwałe przytwierdzenie każdego kafelka podłogowego do powierzchni, w taki sposób, aby nie uszkodzić jego struktury. Proponowany przez nasz sklep internetowy gres podłogowy to produkt dostępny w wersji matowej i błyszczącej. Można zdecydować się na bardzo nowoczesne, jak również oryginalnie wyglądające kafelki podłogowe z bardzo modnym od wielu sezonów efektem cieniowania. Posiadamy także kilka kolekcji, w których znajdują się kafelki podłogowe w różnych odcieniach tej samej barwy. Dzięki temu można stworzyć na posiadanych przez siebie podłogach, efektownie wyglądającej mozaiki. 

Eleganckie, a jednocześnie bardzo trwałe materiały budowlane, jakimi są płytki podłogowe, to nowoczesne produkty najlepszych marek w Europie i na świecie. Mogą one być wykorzystywane, zarówno w pomieszczeniach znajdujących się w domach, mieszkaniach, jak i w firmach, biurach czy punktach usługowych.